Equipo de trabajo

Asensi Borrás, Celeste 96-3983426
Ext.: 83426
celeste.asensi@uv.es Direcció
Borrell Puchades, Raquel 963983962
Ext.: 83962
raquel.borrell@uv.es Tècnic d'Assessorament
Jaen Jaen, Eulalia 963864135
Ext.: 64135
Eulalia.Jaen@uv.es Tècnic d'Assessorament
Rodrigo Canet, Raquel 963983427
Ext.: 83427
raquel.rodrigo@uv.es Responsable de Qualitat i Tècnic d'Assessorament
Espinaco Salvador, Mª José 963983192
Ext.: 83192
M.Jose.Espinaco@uv.es Tècnic Especialista en suport Personal
Francés Aloy, Javier 963983108
Ext.: 83108
javier.frances@uv.es Tècnic Especialista en Tecnologia de Suport
Vañó Monllor, Restituto 963983108
Ext.: 83108
restituto.vano@uv.es Tècnic Especialista en Accessibilitat
Gelonch Edo, Mª Isabel 963864765
Ext.: 64765
isabel.gelonch@uv.es Administrativa
Pérez González, María 963983836
Ext.: 83836
maria.perez@uv.es Auxiliar en Suport Personal
Almendros Zornoza, Crescencio 963983426
Ext.: 83426
crescencio.almendros@uv.es Auxiliar Administratiu

Esta web utiliza cookies con una finalidad estadística y para mejorar su navegación. Más información

Aceptar / Acceptar