Equip de treball

Asensi Borrás, Celeste 96-3983426
Ext.: 83426
m.celeste.asensi@fundacions.uv.es Directora
Borrell Puchades, Raquel 963983962
Ext.: 83962
Raquel.Borrell@fundacions.uv.es Tècnica d'Assessorament
Jaen Jaen, Eulalia 963864135
Ext.: 64135
Eulalia.Jaen@fundacions.uv.es Tècnica d'Assessorament
Rodrigo Canet, Raquel 963983427
Ext.: 83427
Raquel.Rodrigo-Canet@fundacions.uv.es Tècnica d'Assesorament i Qualitat
Espinaco Salvador, Mª José 963983192
Ext.: 83192
M.Jose.Espinaco-Salvador@fundacions.uv.es Tècnica Especialista en suport Personal
Francés Aloy, Javier 963983108
Ext.: 83108
Javier.Frances@fundacions.uv.es Tècnic Especialista en Tecnologia de Suport
Vañó Monllor, Restituto 963983108
Ext.: 83108
Restituto.Vano@fundacions.uv.es Tècnic Especialista en Accessibilitat
Gelonch Edo, Mª Isabel 963864765
Ext.: 64765
M.Isabel.Gelonch@fundacions.uv.es Administrativa
Pérez González, María 963983836
Ext.: 83836
Maria.Perez-Gonzalez@fundacions.uv.es Auxiliar en Suport Personal
Almendros Zornoza, Crescencio 963983426
Ext.: 83426
Crescencio.Almendros-Zornoza@fundacions.uv.es Auxiliar Administratiu

Aquesta web utilitza cookies amb una finalitat estadística i per a facilitar la seua navegació Més informació

Aceptar / Acceptar