Estàs a: >

Directori

Quintanilla Alfaro, Marisa 961625910
Ext.: 25910
maria.quintanilla@uv.es Directora
Berenguer Contri, Gloria 961625901
Ext.: 25901
gloria.berenguer@uv.es Coordinadora Àrea de Borsa de Treball i Emprenedoría
Ferris Castell, Ricardo 961625901
Ext.: 25901
Ricardo.Ferris@uv.es Coordinador Àrea d´Eixides Professionals i Relació amb els Ensenyaments Mitjans
Hernández Baeza, Ana 961625901
Ext.: 25901
ana.hernandez@uv.es Coordinadora Àrea d´Estudis d´Inserció i Convergència Europea
Borrás Almenar, Juanjo 961625901
Ext.: 25901
juan.j.borras@uv.es Coordinador Àrea de Formació
Torres Grafiada, Mª José 961625905
Ext.: 25905
M.Jose.Torres@fundacions.uv.es Cap de Gestió
Collado Aranda, Adela Silvia 961625909
Ext.: 25909
Silvia.Collado-Aranda@fundacions.uv.es Tècnica d'Ocupació
Gilabert Gomis, Àngeles 961625911
Ext.: 25911
Angeles.Gomis@fundacions.uv.es Tècnica d'Ocupació
Gosalvez Cuenca, Isabel 961625901
Ext.: 43156
Isabel.Gosalvez-Cuenca@fundacions.uv.es Tècnica d'Orientació
Muñoz García, Raquel 961625906
Ext.: 25906
Raquel.Munoz@fundacions.uv.es Tècnica d'Orientació
Picazo Lahiguera, Carmen 961625904
Ext.: 25904
Carmen.Picazo-Lahiguera@fundacions.uv.es Tècnica d'Orientació
Sorní Giner, Mariam 961625903
Ext.: 25903
M.Amparo.Sorni@fundacions.uv.es Tècnica d'Orientació
Gamboa Navarro, Juan Pablo 961625912
Ext.: 25912
Juan.P.Gamboa@fundacions.uv.es Tècnic d'Estudis
Gimeno Córdoba, Alberto 961625908
Ext.: 25908
alberto.gimeno@fundacions.uv.es Tècnic Informàtic
Saras Alonso, Sonia 961625902
Ext.: 25902
Sonia.Saras@fundacions.uv.es Administrativa
Fernández Palomares, Maria Adoración 961625901
Ext.: 25901
Dori.Fernandez@fundacions.uv.es Auxiliar Administrativa

Aquesta web utilitza cookies amb una finalitat estadística i per a facilitar la seua navegació Més informació

Aceptar / Acceptar