Directori

González Romá, Vicente 961625910
Ext.: 25910
vicente.glez-roma@uv.es Director
Gracia Lerín, Francisco 961625910
Ext.: 25907
francisco.gracia@uv.es Subdirector
Borrás Almenar, Juanjo 961625901
Ext.: 25901
juan.j.borras@uv.es Coordinador Àrea de Formació
Berenguer Contri, Gloria 961625901
Ext.: 25901
gloria.berenguer@uv.es Coordinadora Àrea de Borsa de Treball i Emprenedorsfa
Ferris Castell, Ricardo 961625901
Ext.: 25901
Ricardo.Ferris@uv.es Coordinador Àrea d´Eixides Professionals i Relació amb els Ensenyaments Mitjans
Hernández Baeza, Ana 961625901
Ext.: 25901
ana.hernandez@uv.es Coordinadora Àrea d´Estudis d´Inserció i Convergència Europea cla
Gilabert Gomis, Àngeles 961625911
Ext.: 25911
angigo2@uv.es Tècnica Àrea Borsa de Treball
Torres Grafiada, Mª José 961625905
Ext.: 25905
mjtorres@uv.es Tècnica Coordinadora
Collado Aranda, Adela Silvia 961625909
Ext.: 25909
silvia.collado@uv.es Tècnica Àrea Borsa de Treball
Gosalvez Cuenca, Isabel 961625901
Ext.: 43156
gosalvez@uv.es Tècnica Orientadora
Picazo Lahiguera, Carmen 961625904
Ext.: 25904
carmen.picazo@uv.es Tècnica Orientadora
Sorní Giner, Mariam 961625903
Ext.: 25903
m.amparo.sorni@uv.es Tècnica Orientadora
Gamboa Navarro, Juan Pablo 961625912
Ext.: 25912
juan.gamboa@uv.es Tècnic de Gestió
Gimeno Córdoba, Alberto 961625908
Ext.: 25908
algicor@uv.es Tècnic Informàtic
Saras Alonso, Sonia 961625902
Ext.: 25902
sonia.saras@uv.es Administrativa
Fernández Palomares, Maria Adoración 961625901
Ext.: 25901
ferpam@uv.es Auxiliar Administrativa

Aquesta web utilitza cookies amb una finalitat estadística i per a facilitar la seua navegació Més informació

Aceptar / Acceptar